w

Alchemia Lasu – kosmetyki naturalne

Alchemia lasu - naturalne kosmetyki

Naturalne kosmetyki z leśnych składników

Alchemia Lasu – botaniczne, 100-procentowo naturalne kosmetyki wytwarzane ze składników zbieranych ręcznie na łąkach i w lasach na południu Polski. Powstające w niewielkich, limitowanych seriach, w skromnych, ale uwodzących swoim minimalistycznym designem opakowaniach, kosmetyki Alchemii Lasu produkowane są z użyciem olei i masła tłoczonego na zimno, bez żadnych sztucznych i zbędnych dodatków. Dzięki zastosowaniu odpowiednio dobranych olejków eterycznych, a także esencji kwiatowych wpływają zaś korzystnie nie tylko na ciało, ale także samopoczucie używających ich osób.

Alchemia Lasu korzysta ze składników wegetariańskich, wegańskich oraz witariańskich, używając do wytwarzania kosmetyków dobrze znanych tworów natury, które w większości można zjeść. Zamówienia na kosmetyki przyjmowane są wyłącznie mailowo lub za pośrednictwem strony Alchemii Lasu na Facebooku. Są one przygotowywane na bieżąco, więc ich dostawa może potrwać nieco dłużej, w zależności od dostępności poszczególnych składników lub długości procesu tworzenia kosmetyków. W zamian możemy jednak cieszyć się w pełni naturalnym składem i gwarancją świeżości.

W ofercie Alchemii Lasu znajdziemy m. in. takie produkty, jak maści przynoszące ulgę spękanej, zniszczonej skórze idealne chociażby przy pęknięciach spowodowanych mechanicznymi otarciami, żywe kremy do twarzy dzięki swojej olejowej konsystencji przynoszące znakomite odżywienie przez noc, natłuszczające wysuszoną skórę ciała masła czy naturalne peelingi pozwalające pozbyć się martwego naskórka.

Napisane przez admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

baby ecology - kosmetyki dla dzieci

Baby Ecologica – kosmetyki naturalne