w

Baby Ecologica – kosmetyki naturalne

baby ecology - kosmetyki dla dzieci

Jakie naturalne kosmetyki dla dzieci?

Baby Ecologica – ekologiczne i naturalne kosmetyki dla dzieci od pierwszego dnia życia. Tworzone z dbałością o ochronę dla delikatnej skóry noworodków, które dopiero w ciągu kolejnych tygodni i miesięcy swojego życia nabywają odporności, budując naturalną florę bakteryjną i tarczę ochronną. Kosmetyki proponowane przez markę Baby Ecologica stanowią więc naturalne pożywienie dla skóry dzieci, tworząc tarczę ochronną przed szkodliwymi warunkami zewnętrznymi, które mogą powodować podrażnienia, zaczerwienienia i innego rodzaju problemy w pielęgnacji.

Kosmetyki Baby Ecologica zostały stworzone z dbałością o właściwe zbilansowanie składników aktywnych. Dzięki temu rodzice z pełną świadomością mogą pielęgnować skórę dzieci składnikami o najwyższej jakości pochodzących od producentów mogących się pochwalić certyfikatami potwierdzającymi naturalne i organiczne warunki upraw.

Wśród naturalnych składników stosowanych w kosmetykach Baby Ecologica znajdziemy m. in. kompozycję zapachową róży i lawendy skomponowaną specjalnie na potrzeby firmy przez angielskie stowarzyszenie perfumiarzy. Ma ona wyciszające i relaksujące działania na zmysły dzieci, co jest szczególnie istotne w trakcie rytuałów kąpielowych i toaletowych poprzedzających wieczorny odpoczynek. W kosmetykach zastosowano także naturalny przeciwutleniacz – witaminę E o działaniu przeciwzapalnym, przyspieszającym gojenie się ran i umożliwiającym szybszą regenerację uszkodzonych tkanek; olej kokosowy, który jest idealnym środkiem na wyciszenie i złagodzenie objawów podrażnienia skóry; masło shea – działające przeciwzapalnie, nawilżające na długo i natłuszczające delikatną skórę dziecka, a także zatrzymujące jej właściwe nawodnienie.

W ofercie Baby Ecologica znajdziemy wszystkie niezbędne kosmetyki do codziennej pielęgnacji dzieci od samego początku ich życia, jak delikatne żele i szampony, środki do masażu i codziennego smarowania skóry dziecka, krem przeciw odparzeniom i podrażnieniom pieluszkowym czy kremy do buzi na każde wyjście z domu.

Napisane przez admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Alchemia lasu - naturalne kosmetyki

Alchemia Lasu – kosmetyki naturalne

Ziola i ich własciwosci – aloes

Zioła i ich właściwości – aloes